Yhteystiedot

Puheenjohtaja/varapääluottamusmies (Tuusulan kunta)/yhdysjäsen
Suvi Pellonpää

suvi.pellonpaa@tuusula.fi

040-7735772

Varapuheenjohtaja/luottamusmies(Keski-Uudenmaan Sote)/ yhdysjäsen

Johanna Nyholm
johanna.nyholm@keusote.fi
050-4972895                                                                                                                                                                                                                                              

Sihteeri/pääluottamusmies/webmaster/yhdysjäsen (Tuusulan kunta, varhaiskasvatus)

Johanna Laakso
johanna.laakso@tuusula.fi
040 314 3989

Taloudenhoitaja ja Jäsenrekisterinhoitaja

Tarja Tikkanen
tarja.tikkanen@keusote.fi

Luottamusmies Tuusulan kunta

Virve Laakso

virve.laakso@tuusula.fi

Hallituksen jäsen/yhdysjäsen

Anne Haapasalo
anne.haapasalo@keusote.fi

Varajäsenet

Anne Surma-Aho
anne.surma-aho@keusote.fi

Merja Leppälä
merja.leppala@keusote.fi

Jaana Hännikäinen

jaana.hannikainen@keusote.fi

Susanna Selin

susanna.selin@keusote.fi